Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37. hétben járok. Hasmenésem...

37. hétben járok. Hasmenésem van, de nincs most felénk járvány, és beteg sem vagyok. Nem rendszeresen járkálok a wc-re, de ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Milyen jelei vannak,ha esetleg jönne a baba?
2010. okt. 22. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem kaptál el semmit, és a gyomrod is rendben van , akkor ez is lehet egy jel, van akinél hasmenéssel kezdődnek a tünetek.
2010. okt. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

De ilyenkor azért nem hirtelen kezdődik a nagy akció,ugye?

Azért még húzhatom pár napig???

Tegnap még a méhszájam zárt volt...

2010. okt. 22. 10:31
 3/8 anonim ***** válasza:

ez lehet még több hét is, bár a méhszáj zártsága is elmúlhat hirtelen, a barátnőm zárt volt , két nap múlva meg baba:)))

De ha jön akkor sincs baj, ennyi idősen.

2010. okt. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, lehet egy jel a hasmenés is, de teljesen kiszámithatatlan, hogy mennyi idő van még hátra.

Mindenesetre észre fogod venni :-)

Azért a kórházi cucc legyen összekészitve!

Sok sikert!

2010. okt. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pénteken hasmenésem volt,szombat reggel megszületett a fiam a 39.héten.Könnyű szülést Neked!!! :)


5hós kisfiú anyukája

2010. okt. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,kedden teljesen zárt volt a méhszájam,szombaton már...
2010. okt. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a segítséget!

Bízom benne hogy húzzuk még!November közepére vagyok kiírva,jó lenne ha nem születne meg minimum a 39.hétnél korábban.

Mindenkinek örömteli babázást kívánok!

A cucom azért már táskában...:)

2010. okt. 23. 09:42
 8/8 anonim válasza:

Nekem már az elejétől fogva van olyan pár napom,amikor többször el kell mennem nagy wc-ni.Szóval nálam biztos nem a szülést jelzi,igaz már most 35 hetes vagyok...

De én is úgy tudom,hogy a baba születése elött pár nappal,héttel lehet hasmenésed.


Boldog baba várást.:)

2010. nov. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!