Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kislányomnak bélférge van, és...

Kislányomnak bélférge van, és én vakargattam a fenekét és nem minden pillanatban mostam kezet, mivel kb egy napot viszketett szegénynek, elkaphattam?

Figyelt kérdés
Később derült csak ki, a vérképen minden esetben nagyobb értéket mutat a plt( trombocita érték) érték? Ha elmegyek vérvételre kiderülhet?
2014. márc. 26. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Bélféreg székletből mutatható ki.
2014. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, bizony elkaphattad.
2014. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze,hogy el. Egyébként nem csak így,hanem úgy is el lehet kapni,ha miután te vagy a lányod vakargattátok és nem mostatok kezet a tárgyakkal,élelmiszerrel át lehet vinni a család többi tagjára is. Ezért vannak komoly járványok egy óvodában,vagy iskolában.
2014. márc. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És még valami. Székletből vagy a végbélnyílás körüli kaparék mikroszkópos vizsgálatából lehet megállapítani a fertőzést,de a legtöbbször,ha valakinél beigazolódik egy családból a fertőzöttség,akkor nem szoktak mindenkit végig vizsgálni,hanem automatikusan kezelik a család többi tagját.
2014. márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon jó szülő vagy, de tényleg. Egy napig kapirgáltad a gyereked segglyukát, mert viszketett neki és közben nem mostál kezet és ezzel a kézzel ételt csináltál és tetted a család többi tagja elé.


Majdnem 40 éves vagyok, de nekem sosem kellett a szüleimnek kapargatni a lyukam, mert viszketett... gratulálok.

2014. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Már az egész család bélférges, ha nem mostál kezet. Hogy volt ennyi eszed? Remélem a kutyátoknak nem volt bélférge...
2014. márc. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kedves utolsó kettő Kultúr Barbár!!! Ne érezz késztetést hogy válaszolj ha nem tudsz kellően empatikus lenni!!! Gondolom a többieknek is megfordult a fejében, de van bennük annyi, hogy nem szólnak be. Örüljetek magatoknak, ilyen b..zik miatt nem teszek fel már kérdést.
2014. márc. 27. 15:50
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Hála Istennek! Nélküled is van elég kretén itt. Csáó.
2014. márc. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Űristem de undorító...
2018. dec. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!