Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kiújuló ajakherpesz? Nektek...

Kiújuló ajakherpesz? Nektek évente hányszor jön elő?

Figyelt kérdés

Nekem 6-8 alaklommal szokott. Most olvastam,hogy ilyenkor kivizsgálásra lehet szükség, immunbetegség lehetősége miatt.

Persze, egyből a HIV fertőzés jutott eszembe..


2014. márc. 30. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ideges vagyok, akkor havonta többször is akár.


Ha nyugi van, akkor évekig nem jelentkezik.


HIV leggyakoribb külső jelen a kaposi szarkóma, de egy vérvizsgálat sokat segítene. Kérj sima vérkép + vizelet vizsgálati beutalót a dokidtól.

2014. márc. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem volt mikor havonta 2x előjött ,de mióta Cink+C-vitamint szedek és ,ha ki is jön nagy ritkán mostanában akkor is herstat herpesz kenőcsöt használok és 1-2 nap és vége..nagyon sok mindent kipróbáltam 12 éve folyamatosan kijött a herpesz ...szedtem mindenféle herpszere való immunerősítőt nem ért egyik se semmit ,de ez a Cink+C-vitamin nagyon bevált.
2014. márc. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Vettem aszkorbinsavat ( C-vitamin), napi 4-5000 mg-ot szedek be belőle, illetve akkor cinket is veszek..

2014. márc. 31. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!