Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Influenza meddig tart? Egyálta...

Influenza meddig tart? Egyáltalán influenzás vagyok?

Figyelt kérdés

Péntek este kezdődött, picit kapart a torkom.

Szombat: gyenge tünetek

Vasárnap: negyed óra állás után elkezdettt kóvályogni a fejem, majdnem elájultam. Fájt a fejem egész nap, lázam nem volt. Kapart a torkom.

Hétfő, kedd: fejfájás megszűnt, de iszonyatos köhögési rohamaim vannak.

Ma: visszatért a fejfájás, lázam is van, 38.8. Ugyanúgy köhögök... Éhes nem vagyok, de élvezem az evést. Székletem ragadósabb, kisebb mennyiségű. Fáradt, levert vagyok, egész nap csak az ágyba kívánkozom.

Amúgy ugyanúgy járok iskolába, bár tudom, hogy nem szabadna. :/


2014. ápr. 2. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Mesélj még a székletedről egy picit.
2014. ápr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért írtam le, hátha ez az infó is segít valamit... Ugyanis jó pár betegségnél a széklet is megváltozik, és abból lehet következtetni.
2014. ápr. 2. 16:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy ragadósabb a székleted???
2014. ápr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy amikor lehúzom a vécét, a kagylóban nagy foltokban fekáliás marad a porcelán, míg normális esetben lecsusszan egy halvány csíkkal.
2014. ápr. 2. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!