Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet ez a furcsa köralakú...

Mi lehet ez a furcsa köralakú mélyedés a nyelvemen? Nagyon aggaszt, orvoshoz nem tudok menni, félek hogy rák jele lehet. Valaki?

Figyelt kérdés

KÉP: [link]


2 napja vettem észre a nyelvemen egy köralakú mélyedést, olyan mintha kivágtam volna belőle egy darabot. Fájni nem fáj, nem is tűnik gyulladtnak. Nem égettem le tudtommal mostanában a nyelvemet, nappal nem is haraptam rá (éjszaka nem tudom) fogamat mosom napi 3x, plusz minden fogmosás után szájfertőtlenítőt is használok.

Kicsit furcsa a nyelvem viszont, olyan mint amikor leégett, de közben meg nem ittam semmi forrót. Bár most elég intenzíven öblítettem sósvízzel meg szájvízzel napi többször.


Lehet hogy komoly bajt jelent? Rákosodást jelezhet? Vagy valami durva gombás fertőzést amivel kórházba kell menni?


Orvoshoz nem tudok menni, mert az ünnepek miatt nincs nyitva, az ügyeleten meg ilyen miatt elzavarnak! Múlt évben egy friss ínyműtét utáni varrás elkezdett 3 nap múlva vérezni és egy fertőtlenítő szerrel leráztak! A normál rendelőben meg elláttak az ünnepek után rögtön.



2014. máj. 2. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
El nem tudom képzelni, hogy ez mi lehet, de szerintem fordulj orvoshoz minél hamarabb. Ünnepek után rögtön menj el, ha nem múlik el addigra, viszont Te ne csinálj vele semmit, ne próbáld "gyógyítgatni", ne kenj rá semmit, stb. Nehogy rosszabbra forduljon. Majd hétfőn az orvos megmondja, hogy mit kell vele csinálni.
2014. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!