Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet H1N1 vagyok? Tudom...

Lehet H1N1 vagyok? Tudom mindenki unja már az témát, de szeretnék választ kapni olyanoktól akik mondjuk már átestek a víruson. Szóval már 5napja a torkom, folyik az orrom és picit fáj a hátam,

Figyelt kérdés
3napja voltam orvosnál ő azt mondta fertözés de nem vészes de nem zárja ki a h1n1-et sem. JA és nincs lázam végtagfájdalmam sem. Azóta szedek gyógyszert a közérzetem már javult de a tünetek nem nagyon múlnak. Hm?
2009. dec. 30. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűleg csak megfáztál.Minden influenza lázzal is jár.
2009. dec. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem vagy h1n1, de arra van esély, hogy h1n1-es vagy.
2009. dec. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja bocsi kicsit viccesen tetem fel a kérdést:)de azért köszi a válaszokat....:)
2009. dec. 30. 19:15
 4/8 anonim ***** válasza:
a hátfájás utalhat tüdőgyulladásra.. nekem az volt.
2009. dec. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
biztos nem H1N1, hanem sokkal inkább tüdőgyulladás. de mondjuk lehet valamilyen vírus is, mert nekem is volt kb két hete ilyenem, és az egész sulin végigment. tipikus torokfájás, nátha, orrfolyás, szóval nincs miért aggódnod
2009. dec. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat,sajnos gyerekkorom óta ilyen rinyálós vagyok
2009. dec. 30. 19:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen rinyálós vagyok:-)Nem tudok mit tenni ellene:-(

Én most ugyanúgy vagyok!6.napja fáj a torkom,amit már NAGYON unok,folyik az orrom,de én csak ma kezdtem az antibiotikumot,vártam hátha elmúlik,de nem:-(

Én is aggódom,de majdcsak hamarosan elmúlik ez a nyavaja és újra egészséges leszek!!!

Nekem sincs lázam!Te már gondolom azóta meggyógyultál!?

Be vagy oltva vagy be leszel?

2010. jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szia!én már azóta meggyógyultam bár egy hétig tartott a gyógyulásom.nem voltam beoltva de nem is leszek.gyógyulást neked:)
2010. jan. 8. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!