Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pár napja csináltattam köldök...

Pár napja csináltattam köldök piercinget, ami nyomja a köldökömet, ebből lehet baj?

Figyelt kérdés

A köldököm mindig is nagyobb volt az átlagosnál, kiskoromban szó szerint kiállt a hasamból, mára már visszahúzódott, de a piercing nyomja és egy kicsit kellemetlen. Nem mindig érzem, csak néha.

Am nincs elfertőződve, begyulladva a seb (szerencsére...), de azt nem tudom, h lehet-e bajom abból, hogy nyomja azt a szerencsétlen az ékszer...?


2010. jan. 3. 00:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana megnézetni orvossal a köldöködet. Lehet sérved van. Az a piercingtől függetlenül is okozhat problémát.
2010. jan. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nincs sérvem, azt észrevettem volna több mint 17 éve...

vmi olyasmit mondtak, hogy azért olyan, mert rosszul vágták le, már nem emlékszem rá...

2010. jan. 3. 01:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, ne aggódj. Ha már fájdalmas, akkor menj el természetesen orvoshoz, de amíg csak enyhe nyomást érzel és azt is csak ritkán, addig semmi probléma, nyugi.
2010. jan. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha megbízható, nívós helyen csináltattad, ők nyilván felmérték, hogy milyen a köldököd, tehát önmagában ebből nem lehet baj. Inkább arról lehet szó, hogy még friss, amúgy is érzékeny és nem is szoktad még meg, hogy ott van valami. Vigyázz a tisztaságára, és hogy ne akadjon meg semmilyen ruhadarabodban, nehogy begyulladjon és szerintem 1-2 héten belül meg fogod szokni.
2010. jan. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, remélem, hogy nem lesz semmilyen probléma :)
2010. jan. 3. 10:28
 6/8 anonim ***** válasza:
kineved mert akkor nem az leszel aki vagy . megirhatnád,hogy edig mitértél el vele ősszintén? tt.zl.
2010. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

eddig semmit:D szünet van:D

akik látták azok azt mondják, h szuper, illik hozzám:)

2010. jan. 5. 22:39
 8/8 anonim ***** válasza:
hát persze mert most éz megy valami mindig megy mikor én fiatal voltam sajátkezemel szurtam át a ball fülemet a müvelet akkor fájt jobban amikor mási oldalt át ért beletettem a kis keresztet hát nekem is tetszet. asztán elkezdet begyuladni szoval kelemetlen volt pár honap után kidobtan a francba asztán a juk befort egy kicsit még látszik pedig van kb 25 éve. tanuság semmivel nem volta több most utálom magam sokminden miat pl cigiztem is lebirtam szokni mert megismertem egy lányt és nem ö monta hanem felvilágosodot hogy egy családba nem ilik bele én bent aszobába cigizek a gyerekeim meg szivják a füstöt. attol leszel nagyob ahogyan viselkedsz az minden elárul rolad tetekel tünj ki a töbiek közül ,látod eszt a hejesirást hát ez arra utal,hogy ense a tetekel a tanulásal foglalkoztam siralmas vagyok te ne legyél ijen,tt.zl.
2010. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!