Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A nyelvem elég csúnyán néz...

A nyelvem elég csúnyán néz ki. Ez lehet gomba vagy talán valami súlyosabb?

Figyelt kérdés

A nyelvemen hátul található pár szemölcs olyan piros, rózsaszín szinűek.Lehet ízlelő bimbó ? A baj az, hogy a nyelvemen fehér valami van, nem tudom leírni,hogy micsoda az mintha húsevő baktérium lenne. Nem jön le ha dorzsölöm rajta marad. Ezenkívűl repedések is találhatóak rajta. Napról napra csúnyább de fájni nem fáj . Voltam orvosnál de csak ránézésre azt mondta, hogy candida gomba kaptam rá nystatin oldatot avval kenegettem, de csak rosszabbat csináltam még csúnyább lett . Én valami streptokókuszea vagy valami másra gyanakodom. De jelenleg külföldön vagyok es csak olyan 4 hét múlva megyek haza . A gyógyszertárban kaphatnák ra valamit ? Valakinek van valami ilyesmi betegsége ?

Úgy látom, hogy valami eszi a felső bőrhámot mintha kezdene eltűnni . :( Bocsánat a helytelen fogalmazásért de már nem tudok mire gondoljak :( .


2014. jún. 17. 01:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez valóban candidának tűnik. Recept nélkül kaphatsz glicerin-borax oldatot ecsetelésre, az segíthet.
2014. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!