Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha beledöglik a légy a levesbe...

Ha beledöglik a légy a levesbe vagy a kávéba, és megesszük megisszuk, lesz valami bajunk tőle, vagy ez csak gusztus kérdése?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Lehet baj, a légy minden koszba (még a kakába) is beleszáll, ez szerintem nemcsak gusztus kérdése.
2014. júl. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
elképzelhető, hogy előtte ürülékben, egyéb kevésbé bizalomgerjesztő helyeken is járt, én nem enném meg.
2014. júl. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Ha döglégy volt, akkor előtte döglött állatokra is rászállhatott. Nem valami egészséges.
2014. júl. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

A legyek sajna a világ legmocskosabb helyein járnak és nagyon sok betegséget hordozhatnak magukkal. Közvetlen kapcsolatba kerülhetnek széklettel, döghússal és minden más szennyezett felülettel .

Én nem enném meg, az az igazság. De még szerintem Bear Grylls is elgondolkodna rajta :)

2014. júl. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy léggyé változol...
2014. júl. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, most nagyon megijedtem!!! Ez komoly?
2014. júl. 10. 14:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal! Nézd meg a "Légy" című filmet (jó régi, de azért meg lehet találni), és rettegj!!!! :-D
2014. júl. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kis cuki vagy...köszike puszika
2014. júl. 24. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!