Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A szemölcs házi eltávolítása...

A szemölcs házi eltávolítása után (pl vérehulló fecskefű, kutyatej stb. ) miféle feketeség marad a helyén?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy a szemölcsre jó a vérehulló fecskefű. De azt is hogy jó pár kenegetés után kifordul a szemölcs gyökerestől, és valami fekete heget hagy maga után? Mi is pontosan ez a heg és mennyi idő múlva tűnik el ?

2014. júl. 2. 13:14
 1/4 anonim válasza:
Szia, nekem is ezt a növényt ajánlotta nagyapám (vérehulló fecskefű)de nekem makacsabb volt a szemölcsöm így ma lefagyasztották. Az a folt pedig inkább barnás, és az azért van ha jól tudom - neten írták - mert a növény nedve sejtlebontó enzimeket tartalmaz, így ahova kened lebontja ott a bőrt a szemölccsel együtt amit letudsz szedni. Nálam heget nem okozott.
2014. júl. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Á értem . Köszönöm szépen !
2014. júl. 12. 11:26
 3/4 anonim válasza:
Mi most csinálunk egy fecskefüves kúrát, lábujj alján van egy randa csomóban szemölcs. Egy hete minden este kenjük, de én úgy szoktam,hogy előtte nagy szemű reszelővel lereszelem az elhalt részt, így nem marad utána fekete-barna folt.
2015. ápr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de érdeklődnék: bevált nektek a fecskefű?
2022. máj. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!