Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csináljak a gombás körmömm...

Mit csináljak a gombás körmömmel, ha elvékonyodott és félek, hogy le fog esni, de 2 napon belül elutazom?

Figyelt kérdés

Régóta gombás az egyik lábkörmöm, és belerúgtam vele véletlen az ágy szélébe nemrég, azóta eléggé felfelé áll a köröm. Most amennyire tudtam megreszeltem a tetejét, hogy ne legyen annyira "kiálló", de eléggé elvékonyodott.

2 nap múlva megyek tenger mellé, és az orvoshoz nem férek már be.


Mit kezdjek vele, ragasszam le tapasszal a biztonság kedvéért, vagy lelakkozzam vagy mit tegyek vele, hogy ne a nyaralás közepén essen le esetleg?


Tudomtudom hülye vagyok nem most kéne ezt elintéznem, hamarabb kellett volna, de kérlek segítsetek ez ügyben, köszönöm :)



2014. júl. 10. 21:49
1 2
 11/11 mi a fene ***** válasza:
Igaza van a 9-esnek, egyébként nm mindig fertőzéstől van, műszálas ruhanemű és cipő is okozhatja. nyugodtan menj a tengerbe !
2014. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!