Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezek a HIV-től lehetnek vagy...

Ezek a HIV-től lehetnek vagy más nemi betegségtől lehetnek vagy szimpla allergia?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Körülbelül 3-4 napja észrevettem, hogy ilyen apró, piros pöttyök jelennek meg a karomon, kézfejemen és ma néztem, hogy a lábamon is. Nagyon picik, van pár ami nagyobbacska. Nem viszket, nem fáj, nem jön ki vér belőle, nem váladékozik meg semmi csak ott vannak a bőr alatt, némelyik meg felette. Olyan, mintha valami fertőzés lenne és egyre csak terjed mindenhol. Itt van két kép, igaz az egyiken nem nagyon látszik, mivel távolról nem nagyon lehet látni, de amin a kézfejem van, azon rendesen látni, miről beszélek. [link]

[link]

Igazából nagyon meg vagyok ijedve, egyik nap már fiú létemre sírtam is ez miatt, mert 4 hónapja volt már lassan az utolsó és egyben az első szexuális kapcsolatom és nem védekeztem. Azóta pedig minden, ami csak lehet kijön rajtam, eddig sosem voltak ilyen pöttyeim. Mama azt mondta, hogy allergia, mivel diákmunkán vagyok és legtöbbször füvet kell nyírnunk, és ugye mindenféle növénycafat rámragad, de szerintem nem. Nagyon félek, hogy ez HIV/AIDS fertőzés és elkezdődött a vírus szaporodása a szervezetben és elkedzte rombolni az immunrendszeremet. Lehet, hogy csak bebeszélem ezt, de ez engem mér kikészít idegileg, ilyen állapotban sosem voltam még, egész nap ezen jár az eszem, hogy jézusom, HIV fertőzött vagyok, lehet egy ilyen apró piros pöttybe fogok belehalni. Hívtam ma a bőrgyógyászatot és azt mondták, hogy legközelebb szeptemberben tudnak csak időpontot adni, addig meg ki tudja milyen lesz az egész testem, ha még élek majd egyáltalán. Volt még egy harmadik tippem, hogy mitől jöhetnek ki, mert az is elég valószínű lehet. 1 hónapja körülbelül elkezdtem szedni egy pénisznövelő tablettát, csak kíváncsiságból, mert teljes mértékben elégedett vagyok a méretemmel. Nem tudom, hogy ez is rátehet e egy lapáttal. A kép alapján ti mit gondoltok? 19/F



2014. júl. 14. 15:49
 1/4 anonim válasza:
Ha nemi betegségtől tartasz, keresd fel a legközelebbi STD ambulanciát. Mondd el, hogy védekezés nélküli szexuális kapcsolatod volt és szeretnéd kivizsgáltatni magad. A HIV teszt lehet, hogy fizetős, de legalább megnyugszol.
2014. júl. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy AIDS-től, bár meglehetősen felelőtlen voltál óvszer nélkül, ráadásul ha még számodra ismeretlen előéletű is volt a partnered (ezen kívül több más, hamarább jelentkező tüneteket produkáló nemibetegség is létezik). Legvalószínűbb valóban valami növényi rész által okozott irritáció. Biztonság kedvéért nem ártana egy teljes vérkép ill. hogy a vérlemezke szám (trombocita) nem túl alacsony-e (trombocitopénia miatti petechia kizárására).
2014. júl. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképpen el fogok menni és az összes nemibetegségre, amire lehet megcsináltatom a vizsgálatot. Csak azért kicsit rossz érzés, mert valaki naponta váltogatja a partnereit és nem védekezik mégsem kap el semmit, én meg csak egyszer voltam valakivel szexuálisan és lehet, hogy már meg is fertőződtem. Végül is mostmár mindegy, megtörtént, ennyi. Ha meg esetleg elkaptam valamit, akkor nem tudok mit csinálni úgysem.
2014. júl. 14. 16:07
 4/4 anonim ***** válasza:

nagy valószínuség szerint valóban allergiáról lehet szó, szóval azonnal hagyd abba a pénisznovelo tabletta szedését, egy azert mert az kamu, csak átverés. Azután hogy abbahagytad a szedését figyeld hogy elmúlik e. Másol is van rajtad vagy csak a lábadon és a kezeden? mert ha csak ott van ahol a testedhez a novenyekhez ér akkor valiszinu hogy azért. A HIV virusnál a kiutések két hónapon belul kijonnek, elég nagy csoportokban az egész testeden, szádban, nyelveden. ( kozeli helyeken, dombokon hegyeken, kibelezett kobányák uregében.) Bocsi, de pont rímelt.


[link]

2014. júl. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!