Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A Calcium ebben az esetben...

A Calcium ebben az esetben gyógymód lehet?

Figyelt kérdés
Hajfesték allergiát kaptam. Többször festettem a hajam már ezzel a hajfestékkel és ezzel a színnel, eddig soha semmi baj nem volt. Ez két hete történt, majd másnap arra ébdredtem hogy folyik valami ragacsos váladék a fejbőrömből s fergetegesen viszket a fejem. Megilyedtem így egyből szaladtam a házi orvosomhoz. Aki azonnal bőrgyógyászhoz küldött, kiírt gyógyszert, kenőcst, sanpont ( de mellé komplikációk léptek fel, fel duzzadt az arcom stb....) vissza mentem egy hét múlva a és megint csak drága gyógyszereket írt fel, mik semmit sem segítettek. Majd olvasgattam az interneten, hogy a Calcium ilyenkor nem jót tesz! Mert enyhíti a tüneteket. Ki is próbáltam 6 napig ittam, elkezdett varrasodni a fejbőröm s viszketni sem viszkettem annyira. Jött a hétvége és a Calcium elfogyott. Másfél napig nem ittam s elkezdett megint váladékozni a fejbőröm, illetve csalánkiütéshez hasonló foltok jelentek meg a 2 karomon amik viszketnek. Szóval már nem akarok feleslegesen költeni a pénzt ilyen-olyan "csodaszerekre".. S elkezdtem a mai nap folyamán újra Calciumot inni! Szóval az lenne a kérdésem, hogy a Calcium helyre hozhat teljesen, ha napi 200ml Calciumot iszok, vagy esetleg többet?! (Ártani biztosan nem fog, de hogy helyre hozhat e, ez itt a kérdés).?

2014. márc. 31. 17:05
 1/4 A kérdező kommentje:

Akarom mondani; Jót tesz a Calcium ilyen esetben!

:)

2014. márc. 31. 17:09
 2/4 anonim ***** válasza:

A napi ajánlottnál ne vigyél be többet, de a kalcium gyulladás csökkentő szóval elképzelhető, hogy teljesen meggyógyulsz tőle.

Ártani semmiféle képen nem fog ha kalcium pezsgőtablettát iszol. :)

2014. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A házi orvosom Calciumusc oldatos injekciót ajánlott, és írt is ki! Azt mondta ez hamarabb segíteni fog rajtam, ha használ!:)

Köszönöm, megnyugtattál hogy van esélyem a gyógyúlásra.

A duzzanat lement az arcomról, azt szteroid injekcióval kezelték, de remélem hogy a Calciumtól a fejbőrömről is meggyógyúl ez a nyavaja!:)

2014. márc. 31. 17:19
 4/4 anonim válasza:
Mikor elsőnek elmentél az orvoshoz csak elkuldott a borgyogyaszathoz? :O mert ilyenkor egybol antihisztamint es calciumot adnak.. engemet is szteroiddal kezeltek a dagadtsag miatt.. vénásan :S es kenőcsben is szteroidos. Nekem majdnem 3 honapig viszkedett a fejem.. ha egy picit dolgoztam es leizzadt a fejborom, egybol elkezdett iszonyatosan viszkedni. :S minden nap hajat kellett mossak. :S
2014. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!