Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az injekciós tű leesett a...

Az injekciós tű leesett a szőnyegre (azonnal felvettem) mekkora az esélye, hogy tetanuszt kapok?

Figyelt kérdés

Félreértések elkerülése végett nem drogos kérdés (különben sem hiszem hogy azok az emberek ilyen miatt aggódnának).

3 éve vagyok kezelés alatt autoimmun betegség miatt és magamnak kell beadnom az injekciót (bőr alá a hasamnál).

A gyógyszer nagyon drága és ez volt az újabb feliratásom előtti utolsó adagom. Kibontásnál kicsúszott a kezemből az előtöltött fecskendő és leesett a szőnyegre, nagyon megijedtem és gyorsan beadtam magamnak. Utána kezdtem emiatt aggódni... 25/F


2014. júl. 24. 00:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem egy szeméttelep közepén laksz, akkor valószínűleg nem kapsz tetanuszt..:) De ha ennyire nagy volt az ijedelem, akkor előtte lefertőtleníthetted volna a tűt! De amúgy nyugi, szerintem semmi bajod nem lesz tőle!! :) De ha esetleg elkezd begyulladni/elszíneződni, akkor fordulj azonnal orvoshoz! A betegségedhez meg kitartás!! Anyának is ez volt a betegsége, és azt mondták, hogy sose gyógyul ki belőle, de neki még is sikerült!! :) Ezt kívánom neked is!
2014. júl. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!