Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Alacsony ez a vérnyomás,...

Alacsony ez a vérnyomás, ezért lehetek fáradt?

Figyelt kérdés

Hónapok óta nem tudok normálisan aludni. Akármennyire vagyok fáradt, nem megy,pedig mozgok és (mostmár,eddig nagyon keveset ittam) iszom rendesen, megvan a min 2 l naponta.

Eleinte nagyon magas volt a Pulzusom, volt hogy felszökött 120-130ra is,mostanában egy pár napja a vérnyomásomban a per alacsony, ilyen 87/49 szokott lenni, ami szerintem alacsony... okozhatja ez azt,hogy nem alszok? Ja,és sajnos hajlamos vagyok a rosszullétekre,amik hirtelen jönnek. Szédülés, fejfájás,és nem bírok mozdulni, hirtelen veszem a levegőt. Volt már hogy párom a fürdőkádból vett ki,mert nem reagáltam,vagy épp összecsuklottam a szoba közepén.

Lehet komoly bajom? Előre is köszönöm a válaszokat.

17/L



2014. aug. 1. 22:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Orvos! Ez nem játék! Nekem alacsony vérnyomásom van és simán elalszom, álmatlanságot nem okoz.
2014. aug. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!