Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van-e valakinek ilyen problémá...

Van-e valakinek ilyen problémája? Mit tegyek? 3 éve a boltban a hűtőben kellett leltározni, akkor nagyon kifázott a fejem, kaptam egy arcüreggyulladást.

Figyelt kérdés
Azóta visszatérő probléma, hogy ha huzat éri az arcom, vagy hideg, napokra megfájdul a fejem, és ha olyankor nem vigyázok, további hidegnek teszem ki, bele is esek valami torok és fejfájással kevert betegségbe. Télen már ki se merek menni, nyáron is vigyázni kell a buszon, meg a nyitott ablakokkal. Voltam fül orr gégésznél, aki ha beteg vagyok ír antibiotikumot és passz. Van erre megoldás? Reggel elmentem otthonról 15 percre, bekötöttem sállal az arcom, mégis, már megint megfájdult a holokom, tarkóm, arcom, megint ülhetek otthon 4-5 napig ha nem akarok nagyobb bajt. Rosszabb mint a börtön.
2010. jan. 12. 00:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Az arcürggyulladás sajnos sokszor elő tud jönni, ha már egyszer előfordult. Még maradványok is lehetnek, ezt egy röntgennel én megnézetném. Amúgy bioptron lámpát is beszerezhetnél, az lehet hogy megelőzésképpen és gyógyításképpen is segít majd. Immunerősítőt szedj, stb. A sok antibiotikum egyre gyengíti csak a szervezeted ellenálllóképességét, és egy idő után rezisztens lesz minden baci. Nem szabad sokáig szedni őket megoldást kell találni.
2010. jan. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!