Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Érzékeny vagyok a szúnyogcsípé...

Nagy Gábor2 kérdése:

Érzékeny vagyok a szúnyogcsípésre, erősen megdagad a helye. Van egy kisboltom, bejönnek a szúnyogok. Az ablakon van szunyogháló, de az ajtót muszáj nyitva tartanom, mert különben nem jönnek be a vevők. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az élelmiszernek sem tesz jót, ha rovarok mászkálnak rajta. Van valakinek valami ötlete?

#szúnyog #rovar ellen védelem
2014. aug. 7. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs konnektorba dugható szúnyogriasztód? Az nekem bevált, nem jönnek be, illetve ha 1 bent volt, azt percek alatt eltünteti.
2014. aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kettő is van. Az egyik a szalagfüggöny, a másik az illóolaj.

Azt nem szeretik.

:)

Azt tégy a bejárat közelébe!

De szalagfüggönyt is tégy fel!

Az élelmiszert pedig amúgy sem szabad fedetlenül tárolni, én nem is vásárolok olyan helyről, ahol szabadon van.

2014. aug. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elektromos szúnyogriasztó? [link]
2014. aug. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pankuszmankusz válasza:

Van szúnyogriasztós szalagfüggöny, sárga és citromillatú. Már egy éve használom, nagyon jó, utálják a dögök.

Itt megtalálod: [link]

2014. aug. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, különösen Pankának az ötletet. Tegnap megvettem a szunyogriasztós szalagkaput, tényleg jó.

Nagyon aranyos volt a szépszemű kislány az üzletben, azt is elintézte, hogy soron kívül legyártsák. Köszönet Neki is.

2014. aug. 8. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!