Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » SŰRGŐS! Phlogosol-al szeretném...

SŰRGŐS! Phlogosol-al szeretném ecsetelni a számat mert egyszerre jött ki két aftám és fogínygyulladás is. Valószínűleg mert nőnek a bölcsesség fogaim, de ha beecsetelem akkor meddig kell a számban hagyni azt a szert? és hogyan öblítsem ki?

Figyelt kérdés

2014. aug. 25. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Teszel egy fülpiszkálóra mondjuk Phlogosolt és beecseteled vele azt a részt, amit szeretnél és nem kell kiöblíteni, nem kell vele semmit csinálni. Tehát ha ecsetelsz, akkor az adott területet beecseteled.

Ha szájöblítést akarsz csinálni, akkor megcsinálod az oldatot, csinálsz egy öblögetést, jól kiöblögeted vele a szádat, majd pedig kiköpöd és ennyi.

Én ilyen esetben azt csináltam, hogy napközben egyszer-kétszer beecseteltem csak, az esti fogmosás után pedig szájöblítést csináltam.

2014. aug. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a tanácsot!
2014. aug. 25. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!