Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez hüvely gomba lehet? Ha...

Ez hüvely gomba lehet? Ha igen, hogyan kezelhetném?

Figyelt kérdés

Szűz lány vagyok, sosem voltam még pasival.

Nagyon folyékony, fehéres - félig átlátszó, kicsi fehér darabok vannak benne. Minden nap ilyen hüvelyi folyásom van. Szeretném a segítségeteket kérni ebben, hogy milyen gyógyszert használjak vagy menjek-e nőgyógyászhoz. 14 éves vagyok



2014. aug. 31. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél Canesten combit a gyógyszertárban! 3 nap alatt meggyógyulsz:)
2014. aug. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De az kúp és én még szűz vagyok.

vagy elég ha a kenőcsöt használom?

Az belül nem tisztít szerintem

2014. szept. 1. 01:37
 3/6 anonim ***** válasza:

A kúpot is használnod kell, mert a kenőcsre rá is van írva, hogy csak külsőleg. Tehát a hüvelyeden belül a kenőcs nem gyógyít. Erre van a kúp. Mellesleg a csomagolásában találsz egy applikátort, azzal könnyen fel tudod helyezni a kúpot.

Fontos, hogy este tedd fel, mikor készülsz az alváshoz!

2014. szept. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy hüvelygomba, mert az nagyon viszket és ég felváltva. Ha ilyen tünetek nincsenek, akkor lehet, hogy csak sima folyás. Ha szűz vagy, én nem javaslom a kúpot, szerintem nem szerencsés. Inkább ha zavaróak a tünetek, nőgyógyász lásson, ő jobban tud segíteni. Ne aggódj, ő meg tud vizsgálni annak ellenére is, hogy szűz vagy úgy, hogy nem sérülsz.
2014. szept. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne ajánljatok már kúpot!

Én voltam nőgyógyásznál, mondtam nem voltam még pasival. Azt mondta emiatt nem írt fel kúpot, mert nem tudnám felhelyezni.

2014. szept. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, az.

Vehetsz PH-tesztcsíkot, és rákenve a hüvelyváladékot megtudod a PH-t, ha 3,8-nál kevesebb, akkro gomba, de leírás alapján az. Ha szedtél antibiotikumot, akkor attól van.


Canesten krémmel kenj be tampont, és dugd be, és húzd ki, ráragadnak a túrós darabok. Ujjal is kiszedheted a nagyját.

amikor már elfogyott, nem jön ki több, akkor végy cickafark-ülőfürdőt Maria Treben könyve alapján, és igyál napi 2-3 csésze cickafark-teát!


Ha gyógyszert akarsz szedni, akkor kell egy oylan vizsgálat, ahol szintén megmérik a PH-t vagy vattapálcikával vett hüvelyváladékot megnéznek mikroszkóp alatt. És akkor úgy írnak fel rá gyógyszert.

2014. szept. 7. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!