Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Neuropátiás fájdalomra tudtok-...

Neuropátiás fájdalomra tudtok-e valami megoldást?

Figyelt kérdés

Párom kettő éve levan bénulva kb.80%-an nagy fájdalmai vannak a legerősebb fájdalomcsillapítók sem segítenek.

Van egy-két görcsoldó gyógyszer amit szed,de ezek sem sokat érnek.



2014. szept. 14. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem sok, sajnos. Flector tapasz és kenőcs esetleg, anyukámnak az bevált.
2014. szept. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem a fájdalmat, hanem az okot kell megszüntetni.

Ha a vérben lévő koleszterin szintjét le tudjuk csökkenteni, akkor az erekben már lerakódott de még meg nem kemnyedett, el nem meszesedett kolesztrin lassan kioldódik a sztatin hatóanyagú koleszterin csökkentő gyógyszer hatására. Nálam működik és vissza fejlődött még a korábban kezdő stádiumban lévő rtinopátia is. Pedig már az orvos lézerezni akarta a retinát, de rájöttem, hogy a koleszterin ilyen módszerrel való szinten tartása segít. Már kb két éve vissza állt a korábnban romlásnak indult látásom és a korábbi sötétedni kezdő foltok is nagyrészt kivilágosodtak és az ödémás szemfenéki területeknél is felszívódott az ödéma a keringés javulása miatt. A koleszterin csökkentő sztatin gyógyszer szedés elkezdése után kb három hónapon belül jelentős észrevehető javulást tapasztaltram.

A korábban bizsergő lábujjaimnál teljesen elmúlt a régi bele nyilallás érzése és a fájdalmak is.


Azt is hozzá kell tennem, hogy napi szinten szedek nagy dózisú halolajat. Most lehet kapni olyant ami nem kapszulás abból nagyob adagot lehet venni ugyanazért az árért, amiért korábban csak 1 grammos kapszulákat kaptam. Ezek is segítenek a keringésben, az erekben lerakódott koleszterin plakkok leoldásában és a gyógyulásban. A korábban beszűkült erek újra átjárhatóvá válnak. Szóval természetes és szövődmény tünetektől mentes lett az életem. Ezért merem ajánlani.

2016. dec. 17. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy másik oldalon leírtam mivel oldottam meg én a saját problémámat. Nem reklámozok semmilyen dolgot, csak leírom, hogy mi segített nálam. Ma már tünet mentes vagyok:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__8369310-..

2017. jan. 25. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!