Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fél évente visszatérő légcsőhu...

Fél évente visszatérő légcsőhurut szamárköhögéssel, mit tehetnék ellene otthon? N21

Figyelt kérdés
Már kisgyerek koromban is folyton légcsőhurutom volt. Ez úgy kezdődik, hogy hiába van mandulám, már a légcsövem kezd fájni, az után eltelik egy nap, és felriadok éjszaka arra, hogy nem kapok levegőt, és rettenetesen ugató hangon köhögök. Hiába szopogatok torokfertőtlenítőt, hiába teázom, torokbekötés és egyéb ilyesmi semmit sem ér. Volt régen egy IRS19 nevű francia gyógyszer, amit a drága magyar állam már nem támogat, az volt az egyetlen, ami segített. Kiskoromban ügyeletre kellett vinni, ma már nem szoktam elmenni, hanem végigszenvedem azt az egy napot, ami ennyire rossz, de sajnos mindig antibiotikum a vége. nem szeretném állandóan ezzel mérgezni a szervezetemet. És ez a betegség megmaradt máig, felnőtt koromig. Nem vagyok allergiás tudtommal, sem asztmás. Mit tehetnék, menjek természetgyógyászhoz?

2014. szept. 17. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Mostanában voltál allergia vizsgálaton?

A természetgyógyász sem rossz ötlet, én voltam már más problémából kiindulva, tud ajánlani ezt-azt.

2014. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem voltam allergia vizsgálaton igazából, de ez mindig télen jön ki, meg kora ősszel,akkor nem is virágzik semmi. Az allergiateszt fájdalmas, hogy megy az?
2014. szept. 17. 11:42
 3/4 anonim ***** válasza:
nem fájdalmas. Sztem érdemes lenne kipróbálnod.
2014. szept. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs otthon elektromos inhalátorod? Ilyen visszatérő panaszokkal érdemes lenne beszerezni egyet és szépen pulmonológus szakorvossal kiíratni hozzávaló gyógyszereket.
2014. szept. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!