Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bélférgesedés esetén természet...

Bélférgesedés esetén természetes gyógymód esetleg pl erős alkohollal való kimosás stb? (többi lent)

Figyelt kérdés
Elkaptam megint a bélférget cérna már mint írtam 1x volt nekem nem kellemes elég gyakori azt mondják nem akarok megint orvoshoz menni ugyan azt a túrát végig csinálni írták azt hogy 1-2 nap alatt kilehet csinálni őket természetes gyógymódokkal van itthon házipálinka sok féle gyógytea hagyma szóval ha valaki már csinálta természetes móddal vagy legalább is tudja megtenné nekem hogy leírja nagyon meg köszönném:D (még a beöntésre is hajlamos vagyok)? Köszönöm előre is a válaszokat.

#betegség #tea #bélféreg #kúra #természtgyógymód
2014. szept. 17. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem!!

Menj orvoshoz sürgősen, féreghajtás kell!

Amúgy hogy kaptad el másodszor is?

Ha háziállattól, akkor őt is kezelni kellene.


Egy orvostanhallgató

2014. szept. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Menj el a háziorvoshoz, ír fel féreghajtót.

Gyakori, igen, de amióta hajtják a háziállatokat, azóta egyre kevesebb.

2014. szept. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Majd elmegyek de azt írják hogy napi 2-3 gerezd fokhagyma sok sok wc-n trónolás + sok mogyoró dió ect. Meg öli őket szóval ezzel várok és megpróbálok lehető legjobban kiszedni magamból ezeket mert régen is ugyan az volt nem tudom lehet hogy akkor nem mentek ki belőlem rendesen.
2014. szept. 17. 23:06
 4/6 anonim ***** válasza:

A neten ezt találtam mint "tuti" módszert. Maga is leírja, hogy nem tűnik valószínűnek, hogy valakinek sikerült már véghezvinnie, tekintettel a kettes pontra.

"Visszatérő fertőzés esetén, a családban többnyire csak a következő, igen szigorú szabályok betartása mellett sikerül teljesen kiírtani a cérnagilisztákat:

(1) Minden családtag beveszi a pyrantel pamoat terápiás adagját.

(2) Minden családtag kiköltözik a lakásból 3 hétre; az a legjobb, ha szabadságra utaznak. A 3 hét alatt minden éjszakát másutt kell eltölteniük (közben ügyelni kell, hogy másokat ne fertőzzenek meg).

(3) A második hét végén minden családtagnak ismét be kell vennie pyrantel pamoatot. Nyilvánvaló, hogy ez a kezelés, még ha effectiv is, nem kivitelezhető."

[link]

2014. szept. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen inkább én is abban bízok hogy vermox vagy mi annak a gyógyszernek neve viszont pl. az hogy 3 hét ráadásul még csak nem is ugyan azon a helyen durva ugye bár háziállat,munkahely,iskola ect. Szóval úgy is megyek nem sokára orvoshoz beutalóért akkor majd szólok a dokinak:D
2014. szept. 18. 10:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Beöntés nem viszi ki őket.. :-(


[link]

2014. szept. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!