Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van itt olyan aki szülés után...

Van itt olyan aki szülés után kapot méhszáj sebbet, plusz vélhetöen méhnyak rákot?

Figyelt kérdés
több mint 7 honapja szültem.. azota kapok kupos kezelést mert sejtelváltozást találtak plusz van egy méhnyak sebem... 23 éves vagyok, gyerekem halva születet igen csak jó sulyal... érdekelne mások tapasztalata. Csak rendes válaszokat kérek, köszönöm!

2014. szept. 24. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak a méhszájsebhez tudok hozzászólni,igaz nekem szülés előtt volt, de nem kezelgették,hanem megműtötték,azóta nem volt ilyen problémám.
2014. szept. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És a mütét milyen volt? altatás... vagy hogy képzeljem el...?
2014. szept. 24. 14:06
 3/7 anonim ***** válasza:
A szülésnél repedt a méhszájad?
2014. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, akkore repedt meg aztán össze varták meg rengeteg vért vesztetem... majdnem vért addtak... És most itt van ez Hogy sejt elváltozás meg méhseb és közbe meg kaptam tiniként hpv elleni oltást... szoval nem igazán értem.. az egészet..
2014. szept. 24. 20:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, altattak, műtét után nem éreztem semmi fájdalmat, másnap jöhettem haza!
2014. szept. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A HPV elleni oltás csak a magas kockázatú HPV ellen véd. Ha szülésnél repedt a méhszáj, akkor nagyobb eséllyel alakul ki elváltozás. Még akkor is, ha rendesen ellátták a sérülést.
2014. szept. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kulturált rendes válaszokat!
2014. szept. 25. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!