Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 es fel honapos terhesen...

5 es fel honapos terhesen mennyire veszelyes ha a mehnyak vagy mehszaj kisebb?

Figyelt kérdés
Az orvos szerint tobbet kell fekudjek es pihenjek,csak ennyit mondott. Nem mondta,hogy ettol veszelyeztetett terhes lennek.Szerintetek nagy baj? Nem tudom mennyire kisebb mint kene,csak annyit mondott hogy kisebb.
2014. ápr. 8. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezted meg? Az ilyet nem értem soha, miért nem ott, akkor, attól kérdeztek, aki a diagnózist mondja? Miért tőlünk, akik nem tudhatjuk?
2014. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kerdeztem tole,azt mondta,hogy lehet hamarabb fogok szulni,de nem sokkal,de az se bisztos! Gondoltam,hatha valaki tud segiteni aki mar jart igy!
2014. ápr. 8. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:

2. babánál

23. héten 3100 volt a méhszájam... 32. héten 2111 akkor kaptam tüdőérlelőt meg spiropentet meg az alap napi 1 marék magnerotomat emelni kellett,a 36. héttől nem szedtem egyiket se és a 39. héten szültem, az első érezhető fájás utáni 54. percbe meglett :D

Amúgy ha nyílna mondaná az tuti... nekem úgy tűnik,hogy nem 3000 hanem 2000,tehát rövidebb,de ez önmagába nem igazán gáz mert vannak bőven akik alap így kezdik a terhességet.

Amúgy pihenj

2014. ápr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a terhességem 2. hónapjától 2000 volt az értékem (rövidült méhnyak).Most 36+5 hkm-ként 2100 az értékem, de azt mondta a doki, hogy akár még ki is húzhatjuk, ha nem is a 3 hetet, de a kettöt lehet, pedig már a nyákdugó is teljesen távozott.Ìgy Én szerintem ne aggódj, nem lesz gond, legalább is ez miatt biztos nem.
2014. ápr. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen,foleg az utolso valaszadonak! Megnyugodtam kicsit! Igyekszem tobbet pihenni amennyit csak lehet!
2014. ápr. 9. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!