Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek? Már semmi ötletem...

Mit tegyek? Már semmi ötletem nincs. (Lent)

Figyelt kérdés

Múlt héten kedden lázam volt, fájt a torkom, nagyon rosszul voltam. Szerda este semmi bajom nem volt, ezért másnap már mentem suliba.

Tegnap délután egy kicsit kezdett fájni a torkom újra, és mára már iszonyúan fájt és hőemelkedésem is van. Meg van dagadva jobb oldalt, de nagyon. Nem tudok nyelni, mert nagyon nagyon nagyon fáj, sem enni, sem inni, beszélni is alig. A háziorvos felírt valami Sumetrolimot, Tobradex fülcseppet (?), Tantum Verde citrom izű cukorkát, Decaseptet, gargalizáltam sós vízzel, de semmi. (Méz itthon nincs, sem C vitamin..)

Mit csináljak még? Lehetőleg házi praktikákat, vagy tökmindegy, csak hasson. Ha valakinek volt még ilyenben része, és volt valami ami gyorsan hatott, kérlek írja le. Köszi.



2014. okt. 6. 19:05
 1/5 anonim válasza:
Figyi én azt ajánlom hogy mennjél el orvoshoz!!
2014. okt. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kérd meg az orvosod , hogy küldjön el vizelet és vérvzsgálatra. Nekem is volt már hasonló. Mondjuk azt nem értem hogy miért mész láz után egyből iskolába.
2014. okt. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azóta hatott a gyógyszer?

Amúgy a dokid nem mondta meg, hogy mi bajod van?? Mandulagyulladás?

Kicsi az esélye, de akár tályog is lehet...

2014. okt. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már jól vagyok, de a mandulám (asszem) még mindig meg van dagadva kicsit.
2014. okt. 9. 19:47
 5/5 anonim válasza:
Vetess a szüleiddel mézet
2016. aug. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!