Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Igaz az hogy aki megkapta a...

Igaz az hogy aki megkapta a védőoltást az uj ifluezából, az sem érezheti magát védettek mert szart se ér a védőoltás?

Figyelt kérdés
olvastamhogy mutálodott a viros....
2010. jan. 22. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bizony, mutálódott. De már elég régen.
2010. jan. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azért még mindíg jobb egy oltás mint a nagy semmi!Szerintem.
2010. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja hogy szar a védőoltás az nagyon buta vagy tájékozatlan. A világ egyetlen gyógyszere se mindenkinél hat 100%-ban.
2010. jan. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A napokban olvastam,hogy egy professzor feljelentést tett a VHO ellen ( ha jól emlékszem német),mert ez nem volt világjárvány,csak egy közönséges influenza,viszont nagyon sok pénzt feleslegesen dobtak ki az oltásra,és a gyógyszergyárak húztak hasznot belőle.Sajnos nem emlékszem,hogy milyen címszó alatt találtam meg a cikket.
2010. jan. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha nem mutálódott volna, akkor sem nyújtana 100%-os védelmet az oltás. De én is azt mondom jobb, mint a semmi.

Végre nem csak oltásellenesek vannak itt...

2010. jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Jól átverték a fejedet, nincs itt semmiféle új influenza, csak egy kreált ijesztgetés, amit eladtak jópénzért.
2010. jan. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hááát a védőoltáshoz hozzászólva...én beadattam magamnak sőt a lányom a kisunokám is aki 2.5 éves. Azóta A kicsi 2x volt megfázva , de nem gyengén! most az utóbbi tüdőgyulladással 39.6 fokos lázzal!!! Én most vagyok másodjára megfázva. Nem fáj a torkom csak mélyről köhögök.Eddig mindig megúsztuk a téli influenzát. Kár ,hogy későn olvastam el a DR. Lenkei Cenzurázott egészségügy című könyvét. Ajánlom mindenkinek!! Eddig is sejtettem amit benne olvastam , de mind igaz amiről ír!!! Valahogy a gyógyszergyáraknak is el kell adni a "mérgeiket" Kár hogy bedőltem./3000-ért/
2010. jan. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

bizony bizony


H1N1=CHIP


[link]


Nehogy az Istenért bevegyétek,NEM létezik.

5 ből 3 ban CHIP et találtak


OLVASSÁTOK EL a komenteket is

2010. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ja és 22 14 es igazad van tájékozatlanok vagyunk ezért te sem tudtad hogy innen arra csak onnan vásárolhatsz ahonnan megengedik,azt csinálsz amit ők mondanak ha nem akkor vállald a következményeket,nálunk is már sokan bevették,de én nem mert tudtam hogy valami nem tiszta dolog,a szüleimet sem hagytam,de megérte,az előző voltam
2010. jan. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi nem oltattunk, de aki oltatott a rokonok, ismerősök közül, az két héten belül beteg lett, és azóta is visszatérő nyavalyái vannak. Érdekes, hogy az oltás után alakult... :/
2010. jan. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!