Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha porcba tetetem, akkor is...

Ha porcba tetetem, akkor is kidobódik?

Figyelt kérdés
Volt szemöldökpiercingem, fél évig bírta, de fokozatosan dobta ki a bőröm. Egyre kevesebb bőr tartotta, lehámlott, az ékszer alatt pedig új bőr nőtt. Imádom a piercingeket, de ha csak bőr tartja, nem lesz hosszú életű. Ezért arra gondoltam, hogy industrial fülpiercinget szeretnék, hiszen az porcba kerül. Van fülbevalóm, azzal semmi bajom. Néha napokig nem hordok, mégsem gyógyul be. Akkor van esélyem, hogy egy porcba szúrt piercing nem dobódik ki?

2014. okt. 18. 22:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Kilökődés veszély mindig van. Ha a bőr alá ültetnek, akkor is. Gondolj bele, egy idegen tárgy, amit a szervezeted nem tűr el.

A szemöldök ékszerek sajnos úgy viselkednek. Lehet, hogy furcsa lesz, amit mondok, de a legtöbb vertikális ékszer kilökődésének mértéke nagyobb, mint a horizontális társaiké. Az oka a gravitáció.

Az, hogy porcos, vagy sem, csak a gyógyulás sebességét befolyásolja.

Pl: forward helix poroc, de nekem kidobódott. Az industrial is, de az nem. A sima helix szintén nem.


Szóval van rá esély, hogy nem dobódik ki, igen. Több is, mint egy szemöldökékszernél.

Viszont ha egy kicsit elnyomják a füled a szúrás közben, akkor az ékszer húzni fogja a füled, így könnyebben kidobódhat.


Ha ennyire szereted őket, akkor próbáld ki. Sokáig fog gyógyulni, szóval ápolni kell rendesen. Ha kidobódik akkor kidobódik, ha nem akkor nem. Előre senki sem tudja.

(a fülbevaló meg olyan, hogy ha évekig nem hordod se biztos, hogy újra összeforr)


remélem segítettem

2014. okt. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!