Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Holnap utazunk, de ma úgy...

Holnap utazunk, de ma úgy ébredtem hogy kapar a torkom, tüsszögök, náthás vagyok. El lehet ezt mulasztani még ilyenkor?

Figyelt kérdés
Annyira vártuk ezt a hétvégét a batátommal, hogy végre kettesben lehessünk, ne kelljen dolgozni stb. Ráadásul 50% előleget ki kellett fizetni, és ha most lemondanánk már a maradék felét is behajtják a szerződési feltételek szerint. Szóval már muszáj lesz elmenni, végülis feküdni pihenni ott is lehet, de nyilván nem ezzel akarom tölteni hogy szenvedek. Pár órája ittam egy Neocitránt, mert még volt itthon pár tasak. Holnap ha nyitva lesznek a gyógyszertárak mit vegyek ami hatásos? Vagy valami házi módszer? Sokszor hallom hogy ilyesmire nincs igazi gyógyszer, csak a tüneteket lehet elnyomni, de nekem most pont ez a cél, az se baj ha a hétvége után újra kijön a betegség, csak most múljon el.
2014. okt. 23. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
mézes citromos forró tea, 1000 grammos C vitamin, multivitamin, Sinupret drazsé segíthet, bár ezt viszonylag sokáig kellene szedni, nekem 1 nap után vmennyivel javult.
2014. okt. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lándzsásútifű szirup vagy echinacea cseppek.
2014. okt. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A neocitran jó plusz mézet kanalazzál meg citromot facsarj a teádba bőséggel.

Meleg sós fürdő és eukaliptuszos aroma illatosítás.

2014. okt. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!