Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » S. O. S. Kinek volt mar ilyen...

S. O. S. Kinek volt mar ilyen NEM gyerekkent?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy valoszinuleg kez-lab-szaj fertozesem van, legalabbis a korfolyamat nagyon illett ram. Az orvos virusos fertozest allapitott meg, de ezt a betegseget is virus okozza tudomasom szerint. Kezdodott magas lazzal, majd torokfajassal, ezek 2 nap alatt elmultak, es aztan hajnalban arra keltem, hogy iszonyatosan faj mindket talpam, es alig birtam rajuk allni. Masnapra a tenyereimmel ugyanez, es ilyen kiutesszeru valamik lepik el a talpamat, labfejemet, tenyeremet, kezfejemet. Nagyon fajnak, neha viszketnek is, olyan mintha egetnek, es szur nagyon. Az lenne a kerdesem, volt e valakinek ilyen, es ha igen, mennyi idon belul mult el, vagy milyen kenocsot hasznalt? Mert amit nekem felirtak, attol talan meg jobban viszket. Egyebkent antibiotikumot is irtak fel, de az nem csak bakterialis fertozesnel mukodik? Kerlek titeket segitsetek, mert mennem kell hamarosan dolgozni(felszolgalo vagyok) meg suliba is, es nem tudom mivel gyorsitsam a gyogyulast a teakon kivul...

Elore is nagyon koszonom a segitsegeteket! 20/L



2014. nov. 12. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a betegség cseppfertőzéssel terjed, ezzel nem szabad dolgozni menned, főleg hogy felszolgáló vagy és iskolába sem.

Amúgy felnőtteknél is lehet, ezt írták tavaly:

[link]

2014. nov. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, en is olvastam ezt a cikket...

Szerintem sem kellene mennem, de azt akarjak hogy mar penteken legalabb menjek be, mert nem tudjak megoldani a beosztast...

De hiaba, ha nem fogok tudni labra allni...

2014. nov. 12. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondd meg nekik, hogy fertőző betegséged van, így nem dolgozhatsz, ez nem múlik el péntekre, ráadásul felszolgáló vagy, megfertőzől majd egy csomó embert?

Viszketésre szerintem kérj a patikában valamit, ha nem jó az, amit a doki felírt.

2014. nov. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt!
2014. nov. 12. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!