Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tüszős mandula/torokgyulladás...

Tüszős mandula/torokgyulladás miatt fájhatnak a fogak?

Figyelt kérdés
Ilyen gyulladásom van, és ezzel egy időben elkezdett fájni pár fogam. Igaz, ezek a fogak lyukasak, most szerettem volna pont fogorvoshoz menni, de eddig egyáltalán nem fájtak, most pedig rettenetesen. 3 napig 40 fokos lázam volt, plusz összeszorított fogakkal aludtam.

2014. nov. 14. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem múlt héten volt és nekem is fájt két gyökérkezelt fogam is, azokat is öblögettem phlogosollal és sós vízzel.
2014. nov. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mármint mandulagyulladásod? És elmúlt a fájdalom?
2014. nov. 14. 15:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha összeszorított fogakkal alszol, akkor ne is csodálkozz, ha fájnak.
2014. nov. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, mandulagyulladásra kaptam gyógyszert, pár nap múlva a fogfájásom is elmúlt.
2014. nov. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Attól,mert idaig nem fájtak a rossz fogaid, azok ott vannak,na es ugye nem egészségesek..az én orvosom mindig azt mondja, azért fáj a mandulám mert a rossz fog (gyökérkezelt,tömött..)gyulladàst okoz a szervezetben!

Ettől fájhat a mandula is,hullhat a haj,stb...

Ha pedig lyukas a fogad akkor kezeltesd mielobb sztem:/

Jobbulást! :)

2014. nov. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!