Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lefagytak a lábujjaim. Félek...

Lefagytak a lábujjaim. Félek hogy le kell amputálni. Tudok ötletet?

Figyelt kérdés
Nos arról van szó, hogy párnapja alaposan átfagytak a lábujjaim. és mikor járok, nagyon fáj, mintha üvegszilánkokon mennék..Ma voltam orvosnál aki azt mondta hogy ő maga sem tudja mitől lehet ez, ki is van hólyagosodva, annyit mondott még hogy ha fáj akkor vegyek be gyógyszert és melegítsem meleg vízzel..mert ha nem javul meg akkor le kell amputálni. Félek, hogyha elüszkösödik akkor le kell vágni :( és ebből fertőzés is lehet amibe belehalok ugye? folyamatosan zsibbad az egész és kemény. Mit csinálhatnék még amivel gyógyíthatom?
2010. jan. 28. 18:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
uh... hogy történt?
2010. jan. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
amputálni csak nagyon súlyos esetben amputálják, ez több naoi hideg időt jelent, amikor az ujjak már szabályosan elfeketednek. nemvalószínű h lefogják amputálni.
2010. jan. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ne forróval hanem nagyon óvatosan nagyon langyos vízzel kezd és egyre melegítsd mikor már úgy érzed hogy az már nem meleg
2010. jan. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

amit az orvos mondott.ennél többet nem tanácsolhatunk...


amúgy sztem kicsi az esély arra,h. le kell amputálni:O


hány napja tart ez??külsőleg milyen?

2010. jan. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2010. jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hú basszus!Ez tényleg gáz! Szerintem menjél el a gyógyszertárba és kérd ki a véleményét a gyógyszerésznek, mert fagyásra is vannak kenőcsök. Ne add fel. Ne hogy kinevess ezelőtt nagymamám sertészsírral kenegette, meg birkafaggyúval a fagyást. Ja és még valami eszembe jutott, amikor sertézsírral bekente, rá még szalonna csíkot is tett, és bekötötte.
2010. jan. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Valamilyen geppel vegzett a nagyon laza doktor ur valami vizsgalatot neked?
2010. jan. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

sertészsír egy jó koszos sebből is úgy kihozza a szutykot egy éjszaka alatt...


szerintem fagyás elleni krémmel kenegetsd

2010. jan. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezz meg több orvost is, hátha valamelyiknek van jobb ötlete. Ilyen esetben ez nem szégyen. Próbálj magashegyi hegymászókkal kapcsolatot találni, és megkérdezni, hogy ők melyik orvost ajánlják vagy mit szoktak tenni, náluk ez gyakori probléma.
2010. jan. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, szerintem akkor történhetett mikor egyik nap jöttem haza a suliból és másfél órát vártam a buszmegállóban -10 fokban. Két lábujjamon van hólyag, ami kissé pirosas.van itthon kenőcsünk, azzal már bekentem és most három zokni is van rajtam plusz meleg papucs. De így is ugyanúgy zsibbad. ha megnyomom akkor fáj. mozdítani nehezen tudom.:S De köszönöm a válaszokat:) Lábujjak nélkül milyen lehet élni? félek tőle.:(
2010. jan. 28. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!