Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Olyan mint ha beteg lennék,...

Olyan mint ha beteg lennék, szerintetek mit tegyek? Lent

Figyelt kérdés
Már kb egy hete folyik az orrom, két napra rá elkezdtem tüsszögni, néha tüsszögni, volt olyan, hogy percenként az osztálytársaim 20at is számoltak, még azóta is van hogy rámjön és nagyon rossz..Aztán infofakon megcsapott a huzat és a fejem fájni kezdett.. nem gondoltam annyira súlyosnak,hogy itthon maradjak, ezért elmentem moziba, ahol szintén jött rám a hideg valahonnan.. másnap már kapart a torkom,fájt a fejem, tüsszögtem és köhögtem is és alig kaptam levegőt egész nap, de mivel lázam nemvolt, és tudtam,hogy másnap versenyem lesz, bevettem egy dorithricint aznap, és a verseny napján reggel is, és aznap(vagyis tegnap) tűrhető állapotom volt. Ma viszont ráz a hideg, fáj a fejem,taknyos vagyok de lázam viszont nincs. Holnap hétfő, gimis vagyok, órákon a folytonos köhögésemtől,hapcijaimtól figyelni nemtudok, a tanárok a csendesebb órákon pedig már kivannak rám akadva, hogy miért tüsszögök folyton a szavukba..Szerintetek mit tegyek?

2014. nov. 23. 20:47
 1/2 A kérdező kommentje:
hát ez elég fogyatékos kérdés lett, de a LÉNYEG, hogy menjek orvoshoz, vagy inkább maradjak suliban?
2014. nov. 23. 20:51
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerinted? -.- Menj orvoshoz.
2014. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!