Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beteg lennek? Egy lelki serult?

Beteg lennek? Egy lelki serult?

Figyelt kérdés

Furan fog hangzani,de rettenetesen kotodom a targyakhoz.de ha meg csak a kisebb targyakert lennek oda.....

Nem reg volt felujitas a lakasban. Ugye uj agyat vettunk,kanape,ablakcsere,parkettazas stb. Es annyira sirtam,amikor kiszedtek az ablakot peldaul,vagy amikor este lefekszek aludni,es arra gondolok,hogy en nem ezen az agyon aludtam 15 evig. Egyszoval buntudatom van,amiert uj agyat vettunk,ezert valamit "cselekednem kell",hogy valaki megbocsassa azt,hogy nem a regi agyamon alszok. Es ugyanigy vagyok mindennel,amit elvesznek tolem. Oke,hianyzik az embernek,ha valamit elvesznek tole,na de ennyire betegesen? Egy agy miatt sirni? Szerintem ez nem normalis.

Ugyanigy vagyok minden kis csecsebecsevel. Gyujtogeto vagyok. Mindent elrakok,mert "egyszer jo lesz".

Arra gondoltam,hogy ez a szuleim valasara vezetheto vissza. Ugyanis regebben ritkan lattam apat,es ha talalkoztunk,es pl. kaptam tole csokit,akkor a csokipapirt eltettem,mert apatol kaptam,es az fontos. Arra gondoltam,hogy ez megmaradt.

Ezen kivul ugyan vannak barataim,de nem olyan melyek a baratsagok,hogy mindent meg tudjak veluk beszelni. Csendes vagyok,viszont ha felidegesitenek,akkor robbanok. Torok,zuzok,es elborul az agyam. Par perc,lenyugszom,es ujra csendes vagyok. Szemelyisegzavar lenne? Nem tudom.

Emelle csillogni akarok,tokeletes akarok lenni,folyton dietazom,tokeletes alakot akarok(49 kilo vagyok),gel lakk van a kezemen,egyenes,barna hajam,amit minden nap vasalok,rendszeresen vasarlok ruhat. Ugy erzem,igy akarom ellensulyozni a lelkem seruleset. Tipikusan az az ember vagyok szerintem,aki kivulrol a szepet,a tokeletesseget mutatja,hogy minden rendben,kozben pedig belul ripityara van torve.

Kerlek reagaljatok valamit,es ne hulyezzetek le. Segitsetek.

Mit ajanlotok?

El vagyok keseredve. Miert vagyok ilyen?

Kerlek mondjatok valamit!



2014. jún. 17. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, nem egy normális dolgonak tűnik, viszont, hogy ilyen jól leírtad mindennek az okát és, hogy felismerted a problémákat, ez már egy fél siker! Sokak azért nem tudnak változni, mert nem ismerik fel, hogy probléma van.


Igazából tényleg mindent leírtál. A hangulatingadozásokat én bipoláris személyiségzavarnak gondolnám, bár lehet túlzás lenne rád húzni ezt a jelzőt.

Próbálj keresni valami elfoglaltságot ami feltölt. Valami hobbyt. Legyen az kézműves dolog, sport, zene, bármi. Amit szeretsz és általa más embereket ismerhetsz meg.

Hajrá!! :)

2014. jún. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az irasodban elegge magamra ismertem...annyi a kulonbseg h en csak a polcomon tartott csecsebecsekhez kotodom ennyire...es en mar elfogadtam h ilyen vagyok:)

16/L

2014. jún. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Azt elfelejtettem kérdezni, hogy hány éves vagy? Mert kamasz korban a hangulatingadozás a világ legtermészetesebb dolga. Keresed a helyed a világban. :)
2014. jún. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!