Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért maradt el fogamzásgátló...

Miért maradt el fogamzásgátló mellett a megvonásos vérzés?

Figyelt kérdés

Már 1hónapja meg kellett vna jönnie,ma van a napja a 2.hónapja h meg kellene jönnie,de nem teszi...

Kb 4éve szedem ugyanazt a tablettát.bàr volt h a levélből nem vettem be az összes gyógyszert,kihagytam 1-2-t,de sohasem egymás követő napokon,tudom ez összezavarhatja a hormonrendszert,de ebből sosem volt mrg bajom,időben megjött mindig.3tesztet csináltam mind negatív lett!jövő héten ha nem jön addig meg megyek nőgyógyihoz,de addig gondoltam megkérdezem itt,hátha járt már így valaki,vagy a környezetében



2014. nov. 27. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Hűha ... én nem vártam volna ennyi ideig a helyedben ,nem bírtam volna idegekkel . Könnyen lehetsz terhes is ..főleg ,miután magad is írtad hogy olykor kimaradt 1-1 szem . Antibébi szedése mellett is sokan estek már teherbe .Tesztelj !!! ...írd meg majd ,mi lett az eredmény
2014. nov. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi ..írod ..már teszteltél .Kérdés ,mikor ? Ha csak az első hónapban mikor meg kellett volna jönnie és korai volt az esetleges terhesség,bizony mutathatott negatív eredményt a teszt . Ismételd meg a tesztet ,ha továbbra sem lesz vérzés ,ahogy magad is írod ..doki !
2014. nov. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csináltam egy tesztet a menzesu elmaradása után egy héttel,valamint rá 2héttel kb egyiket este a másikat meg reggel(mert azt mondják a legbiztosabbnak,a rggelit).sztem már ki kellett vna mutatnia!legalàbb az egyiknek!(ma még csinálok mégegyet)
2014. nov. 27. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!