Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nálatok hány napig tart egy...

Nálatok hány napig tart egy megfázás?

Figyelt kérdés

#vírus #betegség #megfázás #nátha influenza
2014. nov. 28. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nos, az igaz, ami évente egyszer kap el:


- pár nap reggeli torok fájás, ami elmúlik

- után rettentő torokfájás, nyelni alig tudok

- elkezdek náthás lenni

- mindenem egybe folyik

- lázam nincs, max. 37,2

- ez kitart 2-3 napig

- utána javul

- hol fáj, hol folyik, hol nem

- az első 3-4 nap rettenő szar közérzettel párosul

- mikor kezdek javulni, tehát már viszonylag normális a közérzetem, akkor jön a 37,5-38 hőemelkedés.

- 1-2 nap

- levezetésként hurutos köhögés, ami akár 1 hétig is eltart, de akkor már jól érzem magam, és semmi más nincs.



Szóval olyan 2 hét, de a kritikus, a legszarabb, 2-3-4- nap.

2014. nov. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mennyi idős vagy, mész dolgozni ilyenkor?
2014. nov. 28. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:

38 éves vagyok, de 16 éves korom óta ez a procedúra.


Igen, szoktam menni dolgozni. Veszek Coldrexet, hasonlót, azzal egész jól el lehet lenni.


Influenzás viszont még soha nem voltam. Akkor nem mennék, nem akarnék mást is megfertőzni.

2014. nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb.: 3-5 nap. Évente egyszer.
2014. nov. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 nap alatt kimentem belőle. nurofen zöld dobozos gyógyszert szedtem naponta 4 szer, aztán citromos, mézes borsmenta teát ittam gyömbért is áztattam bele naponta többször, és még el is rágcsáltam a gyömbérből. nekem ez bejött. ennél jobbat még nem találtam a nátha ellen. a coldrex nem jött be nálam.
2015. febr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!