Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szteroidos kezelés alatt...

Szteroidos kezelés alatt mennyire veszélyes nagy tömegben lenni?

Figyelt kérdés
Crohn betegségem van és szteroidos kezelést kapok. Ha jól tudom ez gyengíti az immunrendszert. Ilyenkor jobb ha nem nagyon megyek emberek közé(belváros, pláza, mozi stb.), vagy ennyire nem veszélyes a dolog?

2014. dec. 8. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A szteroidos kezelés valóban gyengíti az immunrendszert.Az ismerősömnek is azt javasolták, hogy ne menjen közösségbe míg szedte a szteroidot.Milyen eredménye van a kezelésednek?Érdemes lenne a gyógynövényeket kipróbálnod, azok is javíthatnak az állapotodon.Jobbulást !
2014. dec. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem mondtak semmi ilyesmit amikor szteroiddal kezeltek. Inkább a mellékhatások voltak durvák, bár ez minden embernél változó.
2014. dec. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mehetsz bárhova, az imuran sokkal erősebb ezen a területen(immungyengítés), de azzal is mehetsz amúgy bárhova.
2015. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyire azért nem kell komolyan venni. A nyilvánvaló fertőző gócokat érdemes elkerülni, mint pl. óvoda, iskola, kórház, várótermek, stb. Én sokáig szedtem Imurant, most szteroiot kapok én is és bár igaz,hogy fogékonyabbak vagyunk így minden fertőzésre, de ezt nem kell úgy elképzelni,hogy kimész az utcára és bumm, el is kaptál minden betegséget. Óvatosan, de azért ne zárd be magad a négy fal közé.
2015. jún. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!