Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha gyakran járok pisilni az...

B. R. 1001 kérdése:

Ha gyakran járok pisilni az tudom h felfázás de ha véres a vizelet akkor az nagy bajt jelent vagy ezis a felfázás egyik tünete?

Figyelt kérdés

2014. dec. 10. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A felfázás egyik tünete, és nagy bajt jelent. Ha még nem voltál vele orvosnál, akkor itt az ideje, erre már jobb gyógyszert szedni. Valószínűleg elmúlik magától is, csak hamar vissza is fog térni.

Elsőre elég lehet háziorvos is, valószínűleg valami általánosabb gyógyszert ír, ha az nem elég, és visszatérne a probléma, akkor urológia és kitenyésztik pontosan mi okozza és arra adnak specifikus kezelést.

2014. dec. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2014. dec. 10. 17:02
 3/4 anonim ***** válasza:

szia, én is 5 percenként jártam pisilni, és véreset is pisiltem, elég sokat. de 2nap múlva elmúlt,azért elmentem vizeletmintára, azt mondták semmi bajom enyhe megfázás egy kis baktériummal, kaptam egy gyógyszert ami pár napig ügyködik a szervezetemben. Ne aggódj, nem biztos hogy komoly,de azért menj el!

19L

2014. dec. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A "felfázás"valójában egy eufemisztikus (szépítő) kifejezés arra, amikor a székletben található baktériumok a női nemi részekbe jutva és elszaporodva ott hurutos, gyulladásos megbetegedést produkálnak. Ezek a baktériumok gyakran feljebb jutnak a petevezetékbe és ott akár elzáródáshoz vezető helyi szövetpusztulást, gyulladásokat, összenövést okozhatnak. Orvoshoz mindenképpen el kell menni, de ugyanilyen fontos a megfelelő fehérnemű viselése, ami megakadályozza az ilyen fertőződéseket és természetesen a megfelelő személyi higiénia betartása.
2014. dec. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!