Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A béres csepp a ti gyermekeite...

A béres csepp a ti gyermekeiteknek is jóvolt? Nem voltak betgesek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 16:05
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsi *betegesek
2010. febr. 1. 16:06
 2/9 anonim válasza:
73%
elhíztak tőle :S:S betegek nem lettek, csak tényleg az nagyon hizlal :S a B vitamin miatt, ami benne van
2010. febr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod,hát az én két gyermekem nem hízott meg tőle,pedig rájuk férne pár kiló:)De az a jó,hogy nem voltak betegesek:)
2010. febr. 3. 08:32
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Allergiás gyermekemnek próbáltam adni, de az étvágyát nagyon megnövelte. Amúgy se volt rossz étvágyú. Szerintem annak jó akinek erre szüksége van, és hízásra nem hajlamos.
2010. febr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

169 cm magas vagyok és majdnem 100kg. Igaz, szteroidokat is szedtem, de a BCS is bealakított rendesen. Ajánlott odafigyelni mellette az egészséges életmódra. Én most kezdem, 18 éves fejjel. Nekik ne kelljen.

Viszont a megfázás és egyebek elkerültek.

Szóval jó, csak figyelj oda, mit adsz nekik enni, hányszor, és mit!

Remélem, hasznos voltam:)

Veró

2010. febr. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bérescsepp előtt 3 hétből 2-t beteg voltam, olyanokkal mint fülgyulladás, megfázás, influenza, torokgyulladás... azóta pedig semmi bajom. Sajnos akinek gyenge a gyomra, még gyomorfájás is lehet. Ez enyhíthető ha nagyobb étkezés mellé vesszük be. A pozitív hatások miatt viszont feltétlen ajánlom, főleg gyerekeknek!
2010. febr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!Oda figyelek mit adok nekik enni ,de mondom rájuk fér pár kiló,de amúgy nem vettem észre,hogy megnövelte az étvágyukat a gyerekeimnek,de az biztos nem betegeskednek.:)
2010. febr. 6. 20:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Az M1 a " nappali c műsorba " elhangzott egy mondat a Béres család valamelyik tagjától, valahogy így, nem szó szerint : Vitamin, nyomelemek, anyagcsere hiánya miatt alakulnak ki betegségek... És hiába eszünk egészségesen, bizony kevés EZ az ételeinkbe. Nem vagyok se ápoló, se orvos, se gyógyszertárba dolgozó, TEHÁT nem áll érdekembe a forgalom növekedését elősgíteni.

Csupán a józan ész...

2010. febr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk nem használt, kislányom (2,5) beteges volt. A Nahrin feketáfonya kivonatát kapja egy jó ideje, ez nagyon megerősítette, azóta nem volt beteg, de mindenkinek más jön be, hallottam más barátnőmtől, hogy nekik nagyon jó volt a béres csepp!
2010. febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!