Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Voltam hiv teszten és vérvétel...

Voltam hiv teszten és vérvétel után apro piros, kékes pottyok jelentek meg a tapasz helyén ez normális?

Figyelt kérdés
tudom nem kelett volna utána olvasnom de valahol összefüggésbe hozták a vérmérgezéssel... nagyon megijedtem most, figyelem egy darabig azután ha nem mulik elmegyek orvoshoz... csak nyugtassatok meg légyszi!

2014. dec. 17. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én minden ragtapasztól kiütést kapok, ne aggódj. Lehet, hogy te sem bírod a ragasztót. Nyugi.
2014. dec. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod ja és még egy kérdés ilyen modon nem leheteh hiv fertözött ugye? oké tudom hogy gázul hangzik csak már minden megfordult a fejembe....
2014. dec. 17. 20:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Felesleges dokihoz menni! Ha mész, akkor pszichológust keress fel, mert ez hipochondria.
2014. dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!