Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ilyen téli időben ellenjavallt...

Ilyen téli időben ellenjavallt e a futás? Ti futnátok?

Figyelt kérdés
Konkrétan a megfázástól és hasonlóktól tartok. Ha mégis futás mellett döntök, akkor mit javasoltok?

2014. dec. 22. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudok, ha futás közben belélegzem a hideg levegőt befulladok. Amúgy ha ajtótól ajtóig vagy fűtött kocsiig futsz a megfázástól szerintem nem kell tartanod.
2014. dec. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen téli időről beszélsz?? Vagy te most hol vagy?

Ma 10-15 fok volt, pluszban, ezt a legnagyobb jóindulattal sem lehet télinek nevezni. :)


Amúgy én futok, mindennap. Télen, nyáron, esőben, hóban, néha ónos esőnél lemondok a futásról. Szóval szerintem butaság, hogy ellenjavallt, egy dolog van, amire vigyázni kell, hogy amikor végzel akkor a vizes, izzadt cuccban ne ácsorogjál, ne rajtad száradjon meg, hanem rögtön hazamész (futsz), vetkőzés, zuhanyozás, tiszta, száraz ruci, és kész, teljesen újjá születsz. :)

2014. dec. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Futópad nem jó?
2014. dec. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj inkább sétálni
2014. dec. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne ellenjavallt? Nem az.
2014. dec. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!