Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyna erősíthetném meg az...

Hogyna erősíthetném meg az immunrendszeremet?

Figyelt kérdés
volt egy súlyos tüdőgyulladásom szeptembertől-decemberig tartott a felépülési idő, és hegesedéssel gyógyult meg a tüdőm de azóta is folyton beteg vagok hetek óta fáj a fejem most pedig a torkom gyulladt be. Minden nap szedek C-vitamint és multivitamint. Mit csináljak?
2010. febr. 4. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nem szívesen ajánlanám ezeket a drága termékeket, mert nem vagyok egy nagy márka hívő... (nem szeretek többet fizetni, azért, hogy ha fizethetek olcsóbbat is)...

De ha az egészségről van szó, akkor jobb a márkásabb dolgokat megvenni...

Ha a márkáról van szó, akkor vegyél Danone Actimel-t... A gyümölcsösnek jó íze van, a natúr nagyon rossz... Lehet, hogy beválik és remélem is. Ha suliba jársz, akkor vegyél ki vagy két hetet az orvostól kérj, hogy "fel akarsz épülni", vagy hasonló... Pihenj sokat, és minden nap legalább egy gyümölcs, vagy minimum hetente 4-szer...

Jók az olcsók is: Alma, Narancs... De ha úgy érzed, ehetsz banánt is... Ha nem bírod a vízet inni, mert mondjuk fáj a torkod, akkor meleg TEÁT... Abból is a finom Pickwicket vedd. Az a finom, TEÁ-ból mi is a minőségre költünk.

1 literhez kb... (1 "kanna" féléhez)


-4 evőkanál cukor

-4 evőkanál citromlé

-egy kevéske méz

-1 teafű (ha gyengébb minőség, akkor 2)


Ha gyógyszerrel szeretnél felépülni:

(ezt csak úgy találomra találtam, nem használtam még, de szerintem biztosan jó)

[link]


Remélem mihamarabb felgyógyulsz... Ez a Szeptembertől-Decemberig tartó betegség nagyon rosszul hangzik... :S

2010. febr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem járok suliban pont a betegségem miatt kihagyok 1 évet :S teát iszom sőt imádom a teát és csak pickwiket meg szoktam inni karsvirágot, meg fagyöngyöt meg kamillát. Remélem meggyógyulok!
2010. febr. 6. 06:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én régen sok betegség miatt IgA hiányos voltam (immunhiány, nem tudták mérni sem...), akkoriban a Bronhovaxom nevű kapszulát szedtem, nem tudom forgalomban van-e még.

Ha annyira nem súlyos a helyzet, akkor ajánlom a Béres Cseppet, sok teát, sok zöldséget, gyümölcsöket, illetve Polyvitaplexet és hozzá C Vitamint.

2010. febr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!