Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a leghatékonyabb a herpesz...

Mi a leghatékonyabb a herpesz ellen?

Figyelt kérdés
2008. aug. 19. 09:49
1 2 3 4 5
 41/46 anonim válasza:
0%
Bölcsőhájjal naponta 3x kenegetni, 2 nap alatt elúmlik.
2014. jan. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Jeg,so,arcesz,szajoblito ami mentolos,citromle,grapefruitmag csepp,almaecet,herpesin,telviran..vegen meg mikor a krem segittet akkor valami szarito keverek nekem a vermix szaritokeverek valt be
2015. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim válasza:
A lizin C tényleg nagyon jó,ebből 2-t bevettem és pár napig szedtem,minden oké volt.Most sajnos ilyet nem kaptam és persze ebből is bevettem kettőt.Olyan szépen kivirágosodott rajtam a herpesz,hogy csak néztem.1000 mg lizin alatt bele sem szabad fogni,csak így segít,de ez is csak sajnos a kezdetekkor.Most pedig ,hogy kijött megyek a gyógyszertárba,lehet ,hogy Herstat kenőcsöt veszek!
2016. nov. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Kicsit megkésve.. :D

Kicsit sok a stressz és nálam is előjött most emiatt a herpesz, kicsit érdekes hogy csak ez hozza ki.. kettő is egymás alatt, se kenőcs, se teafaolaj, aloe vera pont akadt, ki is szaladtam úgy fél órája és bekentem a herpeszt, magam is csodálkozom de már egy kicsit lement a duzzanat, megpróbálkozok még az almaecettel, és a jéggel :)

2017. febr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim válasza:

Sziasztok! Én is szinte minden házi/ nem házi praktikát kipróbáltam már de semmi nem jott be annyira mint ez a kenőcs most.

A herpesztapasz nekem nem gyorsította fel s gyógyulási folyamatot, viszont sokkal jobban erteztem magam mert szinte láthatatlanná tette s herpeszem és nem fájt alatta.

Annyi jót olvastam már a Richtofit herpesz gélről hogy gondoltam megpróbálom mert vasárnap reggel jött ki a herpeszem de péntek estére olyan programom van amire szeretném ha eltűnne a kis nyavalyás... tényleg csodaszer nekem 2 nap alatt leszárította + ket nap a sebgyógyulás amit neogranormonnal turbóztam fel egy picit és ma csütörtök van de alig van nyoma, minimális fel sem tűnik:) mindenkinek csak ajánlani tudom.

2017. nov. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 agig112 válasza:

Nálam az vált be, hogy amikor érzem, hogy kezd kijönni (akár az éjszaka közepén is), bekenem Panthenollal, aztán amilyen gyakran csak tudom, akár óránként is. Helyette lehet még alkohollal is. A lényeg, hogy csak le kell fertőtleníteni. Nem szabad kenőccsel kenni, mert azzal csak szétterjeszted a vírust. És így van, hogy ki se jön vagy 2 nap alatt elmúlik.

Én az ujjammal viszem fel az alkoholt, persze egy felvitelen belül nem ugyanazzal és utána kézmosás.

Meg a mindennapokban vigyáznom kell arra, hogy ne igyak több napon keresztül ugyanabból az üvegből, pohárból, a kulacsomat is mosogatni kell minden nap.

2018. nov. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!