Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vége az életemnek, mit tegzek?...

Vége az életemnek, mit tegzek? Elegem lett az életemből ronda "voltam" elmentem egy plasztikai sebészhez mell, fenék száj nagzobbitás! Végūl az egész arcom! Anyam szivrohamot kapott

Figyelt kérdés
Elvesztettem a munkám most az m5-ön dolgozok

2015. jan. 7. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
és emiatt fertőzést kaptál?
2015. jan. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem nincs semmi csak nem ismernek ram a barataim
2015. jan. 8. 19:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem fordulj mentálhigiénés szakemberhez vagy pszichológushoz-ingyenes is van,tb-s!És kérj segítséget ahhoz,hogy rendbe tudd tenni az életed és hogy rendbe hozd saját magad.Hosszú az élet,még bármit kezdhetsz vele,de először a fejedben kell rendet tenned.Minden ember értékes,te is az vagy.Miért vesztetted el a munkád?Mert megváltozott az arcod?Így most jobban érzed magad?Ha mégsem jó így neked,biztosan vissza lehet csinálni.Tényleg keress fel valakit,aki segíthet,a te életed is értékes,hát kezdj vele komolyabban valamit!
2015. jan. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!