Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikor fogok helyre jönni?...

Mikor fogok helyre jönni? Mitől volt hasmenésem?

Figyelt kérdés
Kedd hajnalban arra ébredtem, hogy görcsöl a hasam, nem foglalkoztam vele, visszaaludtam, pár perc múlva ismét felkeltem erre, de ekkor már hasmenésem is volt, egyébként nem éreztem magam rosszul, félóra múlva ismét. Majd 5 órakor keltem, hogy megyek dolgozni, nem voltam rosszul, csak picit furán, de végül úgy döntöttem nem megyek, ezután ismét hasmenés, majd 1 órával később hányás is jelentkezett. Körülbelül, 10 óráig, 10 percenként, egymás után hányás-hasmenés, gyomorgörcs. Láz nem volt, csak nagyon gyenge voltam. Orvost ki kellett hívni, Ő azt mondta vírus, adott egy fájdalomcsillapító-görcsoldó injekciót, egy picikét talán jobban lettem. Ezután már elvétve jelentkeztek a tünetek, este pedig, még 10 körül egyszer. Reggel egyszer ment a hasam, Smecta hasfogót, illetve, Normolyt sópótlót szedtem, reggel-este, orvos felírása miatt. Ezután mindennap egyre jobban voltam, illetve minden reggel volt 1-szer hasmenésem. Tegnap már egészen jól voltam, viszont délután görcsölgetett a gyomrom ismét, majd este egyre jobban, és 2 óránként ment a hasam, még hajnalban, reggel is. Már picit jobb, egy szelet vajas-fokhagymás pirítóst ettem, meg Normaflore-t, más gyógyszert nem, ja meg este vettem be 2 széntablettát, bár fölösleges volt. Azt kihagytam, hogy diétáztam, vagyis tegnap már gulyásleves levét ebédeltem, meg ugye sós kifli, pirítós, keksz, és almalevet is ittam. Szerintetek, ez még a vírus miatt van, vagy mi volt ez a hasmenés ismét? Hétfőn kell visszamennem a dokihoz. Köszönöm.
2015. jan. 10. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Gulyásleves leve nem éppen diétás, almalé sem jó ilyenkor, lehet hogy még a vírus miatt van, de majd holnap reggel a dokinak mondd el, lehet elküld vizsgálatokra.
2015. jan. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!