Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 1hete kilovettem felul a...

1hete kilovettem felul a fulemet, es most be van dagadva, es rettenetesen faj. Mit ajanlatok, vegyem ki vagy hagyjam, es majd elmulik?!

Figyelt kérdés

2015. jan. 12. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Várj még vele kicsit és kezeld Octenisepttel, esetleg még Tetrannal is. Ha nem javul, akkor viszont lehet, hogy jobb, ha kiveszed..mivel lőtték, lehet, hogy eltört a porc, ezért kell a porcot szúratni, nem lövetni.
2015. jan. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nincs azzal semmi baj, en egyszer a barataimmal poenbol elmentunk 4en es atlovettuk a porcot majd 1-2nap utan mindannyionknak 2szer akkora lett a fulunk es rettenetes fajdalom jart hozza. En kivettem de volt aki benne hagyta es elmult neki egy ido utan de mai napig ha beakad poloba vagy meghuzzak nagyon durvan faj neki
2018. márc. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!