Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez lehet bélféreg? Illetve a...

Ez lehet bélféreg? Illetve a bélféreg hogy kimutathato a szekletbe? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Nem regota van egy uj baratnom, amikor eloszor csokoloztam vele akkor masnap hasmenesem volt, na most tudni kell rola hogy nagyon nagyon vékony, igy en nem zarom ki azt se hogy bélferges es elkaptam tole, ez 3 napja volt kb, azota a szekletem kb rensben van, bar mas szaga van es lattam benne nehany feher kis pontot vagy inkabb golyonak mondanam, es nem zarom ki hogy belfereg pete, leirnatok mindent amit tudtok a belferegrol?

#bélféreg #feher valami a szekletbe
2015. jan. 19. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Pezsgőtabletta és bármilyen pirula is ilyen nyomot hagy , a féreg szürkés és mozog ... Sok fokhagymás pirítós és lila hagyma őrölt köményes dolgok jók . Azért ne támadd le ezzel mert a felszívódási zavar lehet pont szeretetlenség miatt is ....
2015. jan. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ertem es koszonom a valaszodat! de azert van ra esely nem? a petei kimatathatok a szekletbe es pont ilyenek nem? amugy mostanaba nemis nagyon szedtem senmilyen tablettat. Akkor azt mondod hogy meghalnak bennem(ha vannak) az ilyen hagymas dolgoktol?
2015. jan. 19. 06:47
 3/3 anonim ***** válasza:

A kedves kérdezőnek üzenném hogyha bélférges is lenne a barátnőd akkor sem szájon át hanem végbélen át fertőzne. Tehát ha a seggét nyaltad akkor kaphatod el jóeséllyel. De viszont akkor sem ilyen gyorsan jönnek ki a tünetek, tehát a másnapi hasmenés kizárt dolog hogy attól lett volna. A bélféreg petét meg szabad szemmel nem is nagyon láthatod.

[link]

2015. jan. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!