Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kronikus herpesz eseten mi a...

Kronikus herpesz eseten mi a teendo?

Figyelt kérdés
Sajnos 5 eve kb havonta kijon a szamon mikor menstrualok.Nagyon elegem van mar belole.Szedek halolajat, c vitamint megis kijon.Akinek van tapasztalata irjon.

2015. jan. 19. 12:14
 1/1 anonim ***** válasza:
sajnos en is hajlamos vagyok ra, orokoltem. Egy idoben nekem is rengetgszer volt, kb 25 es 30 eves korom kozott, mostanaban csak evi kb 3-4 alkalommal... a ferjem gyogyszeresz, sokmindent probaltam, se megelozni nem tudtam, max neha sikerult leredukalnom a sebes iidoszak tartamat, de rajottem, h egyszeruen az is herpesze valogatja... egyszer mar kijott a szamrol es korben a boromon is kijott, az volt a csucs! Enegem azert zavar, mert az emeberek nagyon nezik, gusztustalan, folaeg amikor amr szarad lefele es sebes+ fajdalmas. Mar nem ottthon elek, de arra emlekszem amikor a Flucinar-ral kentem az a szurke tubusos kenocs, attol eleg hamar elmult... Megertelek, bar tudom , neked ez nem segit. Arra jottem ra az evek alatt, akkor mulik el leghamarabb, ha nem torodok vele, nem harapdalom, nem nyalazom( a nedvesseget szereti a herpesz+ meg a zsiros kremeket, ettol meg nagyobbra no....
2015. jan. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!