Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet antibiotikum mellett...

Lehet antibiotikum mellett dolgozni?

Figyelt kérdés
Összeszedtem egy igen makacs baktériumot, antibiotikumot írtak ki. Nehéz és sok mozgást igénylő munkám van, mert gyárban dolgozom. A kérdésem az lenne, hogy a mozgás befolyásolja-e az antibiotikum hatékonyságát, ill. kellő felszívódását?
2015. jan. 25. 07:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig mozogtam antibiotikum mellett és hatott, nem hiszem, hogy hatással lenne rá a mozgás, vagy a hiánya.
2015. jan. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a betegséged nem gátol a munkádban, az antibiotikumtól nyugodtan dolgozhatsz. Az orvos egyébként mit mondott? Mert mégiscsak az a mérvadó!
2015. jan. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Persze hogy lehet
2015. jan. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
baktérium okozta húgyúti és prosztata gyulladásom van, tehát alapesetben nem vagyok ágyhoz kötve.
2015. jan. 25. 07:47
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem befolyásolja az antibiotikum hatását, ha így volna benne lenne a betegtájékoztatóban, és az orvos is kiemelte volna.

Tehát ha afizikailag birod, akkor dolgozhatsz

2015. jan. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet
2015. jan. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hú és nem fáj? Húgyúti fertőzéstől nekem nagy fájdalmaim voltak egyszer remélem jól bírod. Én feküdtem mert meg sem bírtam mozdulni, de maga az antibio nincs hatással szerintem arra hogy mehetsz-e dolgozni ha bírsz menj, és ha nem akarod kikészíteni a gyomrod, szedjél prémium probiotikumot rá.Jobbulást!
2015. jan. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De igen fáj, szúr, éget... Nekem már a prosztatára is ráterjedt, és fertőzi folyamatosan a húgyhólyagot. De talán a testmozgással mintha nekem enyhülne...
2015. jan. 25. 19:54
 9/9 A kérdező kommentje:
ja és köszi
2015. jan. 25. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!