Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a baja édesapámnak?

Mi lehet a baja édesapámnak?

Figyelt kérdés

Azt mondja, olyan január eleje óta, tehát egy hónapja nem érzi magát túl jól. Kicsit gyenge, gyakran kapar a torka, éjszaka sokszor felébred, pedig korábban nagyon jó alvó volt. Azt mondja nem kifejezetten beteg, de mintha valami bújkálna benne. Lehet hogy paranoiás vagyok, mert a közvetlen családban az elmúlt 2 évben sajnos több haláleset is volt, de eléggé aggaszt a dolog.

Édesapám egyébként 58 éves.


2015. febr. 11. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Latatlanban nehez diagnozist felallitani.

Lehet, hogy halal felelme van?

Orokolt hajlam esetleg..?

2015. febr. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk elmenne orvoshoz? Pár napra ki is irathatná magát. Nem kell a legrosszabbra gondolni, influenzajárvány van.
2015. febr. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, ha jövő héten nem lesz jobban akkor elmegy. Tudom, hogy járvány van, de Ő már január eleje óta érzi ezt, akkor még nem volt járvány. A torka mindig érzékeny volt az igaz, de nem szokott ilyen sokáig tartani az hogy rosszabbul érzi magát. A családban sajnos nagyon sok volt a rákbeteg, a nagynéném (apukám testvére) is abban halét meg pár hónapja, a nagymamám és apukám nagymamája is szintén rákosak voltak. Nem kell a legrosszabbra gondolni nyilván, de azért én aggódom.
2015. febr. 11. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!