Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi baja lehet az édesapámnak?...

Mi baja lehet az édesapámnak? (fontos)

Figyelt kérdés

az egész 2-3 hete kezdődött nála, iszonyatosan fájt a dereka, azt hitte lumbágója van,de enyhült picit, viszont lázas lett, és két hete nem szűnik a láza, alhasi fájdalomra panaszkodik,ami kiterjed a heréjéig is.írtak fel neki többféle antibiotikumot, egyik sem használt eddig, volt vérvételen,ultrahangon,gerinc röntgenen,és semmit nem találtak, kérem segítsenek!

Válaszukat előre is köszönöm!


2011. dec. 25. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
A derékfájás lehet bélbetegségtől és vesétől is, de ha az orvosok nem tudják mi van, mi se fogjuk tudni. :(
2011. dec. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem korhazba kellenne mennie,en vese gyulladasra gondoltam,de ennyi antibiotik utan,talan enyhült volna,gondolom csinaltak nala vizelet vizsgat is,de ha megse,talan kellene.
2011. dec. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A vérvétel eredményén a süllyedés rendben volt? Az jelzi a gyulladást. Lehet, hogy nem is baktériumról van szó lehet vírus is arra nem jó az antibiotikum de hát ezeket kimutatta volna a vérvétel kérdés, hogy az orvos milyen vizsgálatokat kért a labortól.

Lehet idegbecsípődés de az nem hiszem, hogy lázzal járna.

Vakbélgyulladás? Vagy vese? Szerintem nézessétek meg máshol is más orvossal. Menjetek be egy ügyeletre. Az a kéthetes láz nem vicc.

2011. dec. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem tudom.de vidd el orvoshoz
2011. dec. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Magánorvos. Most.!!!

Ultrahang, bakt. tenyésztés,

fájdalomcsillapítás, lehet, h. katéter kell, vizeletvizsgálatok a vesék állapotára...stb.

Egy huszast megér apád...


javaslat-Kék lagúna magánrendelő- ez nem reklám én voltam ott más panasszal, és korrekt volt.

De van csomó másik. A magányos dokit kerüljétek, mert nincs labor háttere.

2012. jún. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!